Тра

Конкурс студентських проектів у ЗОШ №60

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського активно співпрацює зі школами міста. 13 травня 2015 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №60 відбулася презентація освітніх проектів студентів механіко-математичного факультету.

Студія «ЛОГОС» у рамках проекту «Крок до науки» запропонувала увазі вчителів школи проекти «Пізнай себе», «З минулого в майбутнє», «Створюємо шедеври», «Студія творчості», «З любов’ю до рідного міста».

Основна ідея проектів – мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Директор школи Боярська Наталя Олександрівна привітала переможців, а учасники конкурсу подарували свої проекти для подальшого використання вчителями у навчально-виховному процесі школи.

Прес-центр механіко-математичного факультету

DSC_0060