Кві

STUDENT FORUM

Участь студентів факультету іноземної філології у конференціях міжнародного рівня вже стала традиційною. Цього разу наші майбутні науковці – Наталя Романчук і Зоя Оганесян мали змогу представити свої перші результати за провідними науковими напрями кафедри англійської мови та літератури на Студентському форумі міжнародної конференції TESOL Ukraine Convention 2019, що відбувся на базі Харківськоого національного економічного університету імені О. М. Бекетова. Продуктивне навчання, обмін досвідом дозволяє сьогодні окреслювати перспективи працевлаштування випускників факультету іноземної філології МНУ.

Дякуємо колегам з дружнього університету за гостинність, а нашим студентам бажаємо подальших наукових успіхів!