Кві

ВІЗУАЛЬНА УКРАЇНСЬКА МОВА

Центральна міська бібліотека імені М. Кропивницького протягом трьох місяців стала базою майстер-класів для студентів спеціальності «Прикладна лінгвістика».

«Інформація – текст – слово – буква – шрифт» – під таким гаслом студенти-лінгвісти 156 групи 11 квітня робили спроби імітації рукописних (дуктальних) шрифтів, що відкривають перспективи у створенні візуально цікавої реклами, нестандартних білбордів, якісної банерної продукції.

Щиро вдячні лектору – Інні Черкесовій за нестандартність інтерпретації матеріалів, живе спілкування та можливість уже сьогодні студентам-першокурсникам відчути себе у ролі професійних дизайнерів.