Кві

Випускники МНУ імені В.О. Сухомлинського серед найкращих!

04–12 квітня 2019 року в м. Суми проводився ІІІ (заключний) тур усеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» в номінації «Захист Вітчизни».

Вітаємо Миколу Олександровича Дикусара, випускника факультету фізичної культури та спорту 2015 року, а нині вчителя предмету «Захист Вітчизни» Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради, який посів друге місце у фінальному етапі конкурсу.

Микола Олександрович гідно пройшов конкурсні випробування і довів, що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя.

Щиро вітаємо із перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати свій потенціал на освітянській ниві.