Лют

Майстер-клас «Пісочна арт-терапія. Від мети до здійснення»

26 лютого 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету пройшов майстер-клас «Пісочна арт-терапія. Від мети до здійснення» зі студентами-практикантами та студентами 117 групи ЗФН спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Тренером виступила консультант Центру психологічної служби Любінецька Ганна Леонідівна.

Пісочна арт-терапія – це новий, перспективний і популярний у всьому світі напрямок на стику психології, педагогіки і арт-терапії.

Заняття вирівнюють емоційний стан людини, розвивають здатність до самовираження і творчого сприйняття світу. Пісочна арт-терапія допомагає розвивати пам’ять, увагу і просторову уяву.

На занятті учасники створювали свій, неповторний світ на піску за допомогою різноманітних фігурок, і тим самим передавали всі свої фантазії і переживання.

Заняття на стільки пройшло цікаво і насичено, що час пройшов зовсім непомітно!

Дякую усім за участь та позитивну атмосферу! До нових зустрічей.