Тра
2015

Науково-методична співпраця в системі освіти: університет та середній навчальний заклад

На сучасному етапі реалізації державної політики у галузі освіти нагального вирішення потребує головна проблема – створення інтегрованої моделі освіти, яка поєднувала б ВНЗ із середніми навчальними закладами і відповідала б новим вимогам суспільства та часу. У цьому контексті філологічний факультет Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, Баштанська гімназія та Баштанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 уклали угоду, котрою визначено форми та основні напрями співробітництва, серед яких: упровадження в навчальний процес ЗОШ науково-методичних розробок викладачів; проведення спільних науково-методичних семінарів із проблем запровадження нових технологій навчання та інші форми роботи.

Загальна координація діяльності сторін у рамках угоди покладена  з боку філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського на завідувача кафедри української літератури та методики навчання, д. філол. н., проф. О.С. Філатову,  з боку Баштанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 – на директора Г.І. Гавву, Баштанської гімназії – О.І. Кушнір.

Прес-центр філологічного факультету

O