Лют
2019

Круглий стіл на тему: «Робота з власним емоційним станом через призму арт-терапії»

28 лютого 2019 року відбувся круглий стіл на тему «Робота з власним емоційним станом через призму арт-терапії» зі студентами 1 курсу історичного факультету та практикантами Центру психологічної служби.

Тренерами виступилм консультант Центру психологічної служби Любінецька Ганна Леонідівна та керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час зустрічі студенти були проінформовані стосовно того, що таке мандала, яка її будова, що вона символізує і яке значення вона мала для наших предків.

Крім того, учасники заняття мали можливість власними руками створити символічну кольорову мандалу.

Навіть таке на перший погляд просте заняття для багатьох учасників став медитативною вправою, яка надихнула на роздуми про заглиблення в самого себе, про рух до власного центру.

Після завершення створення мандал, було розшифровано значення намальованого за формою та кольором.

По завершенню можу лише доповнити те, що усі малюнки мандал-різні. Не було однакових чи схожих між собою. Висловлюю подяку студентам за прийняту участь у круглому столі. Дякуємо!