Бер

Студентський семінар-практикум «Волонтерська карусель»

1 березня 2019 року відбувся студентський семінар-практикум «Волонтерська карусель» для волонтерів Центру психологічної служби університету.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

В основну заняття входили обговорення пройденого навчального семестру волонтеської діяльності кожного учасника та ознайомлення з майбутнім планом подальшої роботи кабінету волонтерства “Тепло поколінь”. Також обговорювалися питання, що стосуються переваг, які надає участь у волонтерській діяльності. Учасники мали змогу поділитися власним багажем знань та досвідом у структурі волонтерської діяльності.

Семінар виявився дуже цікавим, захоплюючим і корисним!

Дякуємо усім волонтерам Центру психологічної служби за активну діяльність, творчий підхід та відданість роботі!