Бер

Інтерактивне заняття на тему «Сімейні цінності»

7 березня 2019 року в науково-педагогічній бібліотеці було проведено для слухачів університету третього віку інтерактивне заняття на тему “Сімейні цінності”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та студентка 3 курсу спеціальності Психологія Осипова Вікторія.

Родина має найбільший вплив на психологічне, а часто і фізичне здоров’я, на щастя та благополуччя усіх її членів.

Під час заняття учасники ще раз обговорили, що у сім’ї діти отримують перші і найстійкіші уявлення про всі аспекти приватного та суспільного життя, моральні цінності, моделі поведінки, та передумову соціального процвітання.

Разом з учасниками в процесі заняття дійшли висновку, що збереження та захист традиційних сімейних цінностей є невід’ємною складовою, так як сім’я є “первинною клітинкою суспільства”.