Лют

Тренінг на тему: «Стрес у моєму житті»

15 лютого 2019 року за запитом 101 та 111 групи спеціальності “Філологія” та “Українська мова і література” кафедри української мови і літератури був проведений тренінг на тему: «Стрес у моєму житті».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета тренінгу: здобуття навичок аналізу стресових ситуацій і шляхів виходу з них; виявлення, активізація і використання внутрішніх ресурсів для вирішення проблем.

Під час проведення тренінгової роботи, були використані арт-терапевтичні методи, дихальні вправи та методики з елементами медитації.

Завдяки активній роботі учасників були виділені рекомендації, які найбільш ефективно можуть допомогти при подоланні стресу.