Лют

Інтерактивне заняття «100 питань психологу-практику»

19 лютого 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено інтерактивне заняття “100 питань психологу-практику” для студентів 1-5 курсів спеціальності Психологія, 4 курсу спеціальності Соціальна педагогіка та 6 курсу спеціальності Соціальна робота факультету педагогіки та психології.

Лектором виступила Марченко Тетяна Павлівна – педагог, арт-терапевт, психолог, психосоматолог, коуч, супервізор, соціонік, яка консультує, використовуючи методи Позитивної психотерапії, Символдрами, Юнгіанської аналітичної психотерапії.

Тетяна в процесі заняття ділилася зі студентами своїм досвідом, відповідала на запитання учасників та провела невеличку демонстрацію арт-терапевтичної методики з використанням асоціативних метафоричних карт.

Велика вдячність Тетяні Марченко за безцінні рекомендації та обмін досвідом!