Бер

Семінар-практикум з теми «Моя мотивація. Сон чи реальність?»

25 березня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений семінар-практикум з теми “Моя мотивація. Сон чи реальність?” зі студентами 1 курсу історичного факультету та студентами-практикантами 3 курсу спеціальності Психологія.

Тренерами виступили консультант Центру психологічної служби університету Любінецька Ганна Леонідівна та студентка 3 курсу спеціальності Психологія Шагай Мілена.

В процесі заняття студенти вели обговорення стосовно власної мотивації, ділилися досвідом того, як можна себе замотивувати.

Також студенти дізналися:
– Як мотивувати себе та інших;
– З чого починається мотивація;
– «як відростити крила».

Під час семінару учасники отримали заряд енергії, основні принципи мотивування та знайшли відповідь на запитання «Що Мене стримує?»

Дякуємо усім за участь! До нових зустрічей!