Бер
2019

Практичне заняття на тему: «Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами»

26 березня 2019 року зі студентами 228 групи спеціальності “Дошкільна освіта” факультету дошкільної та початкової освіти було проведено практичне заняття на тему “Психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами”.

Тренерами виступили студентки ІІІ курсу спеціальності Психологія Осіпова Вікторія та Саковська Вікторія.

В процесі заняття учасники мали змогу:

– сформувати стійке позитивно-толерантне ставлення до дітей з обмеженими можливостями, охопленими інклюзивним та індивідуальним навчанням;

– виконали ефективні інноваційні методи (вправи, методики) з використанням арт-терапевтичних засобів, таких як пісочна арт-терапія, робота з метафоричними асоціативними картами, казкотерапія та інше.

Заняття учасникам дуже сподобалося, особливо процес налагодження контакту з дітьми із особливими освітніми потребами.