Кві

Опитування «Портрет сучасного студента»

В рамках кабінету психодіагностики та наукової аналітики було проведено опитування “Портрет сучасного студента” серед студентів 1-2 курсів спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Опитування було проведено консультантом Любінецькою Г.Л.,керівником Гульковою Д.С. та практикантами 3 курсу: Осіповою В., Кулєшовою К., Шагай М., Саковською В.

Сучасний студент з одного боку нерозгадана таємниця, з іншого — цілком передбачувана особистість. В ході проведення та аналізу опитування плюсів та мінусів у сприйнятті світу чимало ( це вже залежить від кожного зокрема). Варто зазначити, що значний вплив на портрет сучасного студента чинять і атмосфера в сім’ї, і стосунки з однолітками, і вплив засобів масової інформації безумовно.

Так, студентів можна класифікувати за різноманітними критеріями, але, на нашу думку, поєднувати їх повинно одне — прагнення стати кращим.