Кві
2019

МІЖНАРОДНИЙ ТРЕНІНГ «PRACTICAL STRATEGIES FOR NEW GENERATION ENGLISH TEACHERS IN UKRAINE»

19 квітня 2019 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського у рамках міжнародної науково-практичної конференції “CURRENT TRENDS OF THE PHILOLOGICAL EDUCATION IN THE CONTEXT OF EUROPEAN INTEGRATION” відбувся міжнародний методичний тренінг «Practical Strategies for New Generation English Teachers in Ukraine» . Захід проходив за підтримки Програми Державного департаменту США «Спеціаліст з викладання англійської мови (English Language Fellow Program)». Учасниками тренінгу стали понад 70 викладачів університетів Миколаєва, вчителів міста та області, магістрантів та студентів

Семінари в рамках розширеного тренінгу проводили представники програми «Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіати Державного департаменту США (EL Fellow Program)» проф. Grace Liu (Молдова), Luis Perea (Україна, Миколаїв), волонтери Корпусу Миру США Melanie Graham та Sarah Winter, а також викладачі, магістранти та студенти кафедри англійської мови і літератури факультету іноземної філологі: завідувач кафедри англійської мови та літератури, професор Т.П. Мироненко, доцент Л.С. Добровольська, викладачі Лідія Айзікова, Олена Рудичик, магістранти Ольга Нестеренко, Каріна Заткальницька, Вікторія Назаренко, студенти Наталія Романчук та Артем Захаров.

Семінари були присвячені широкому спектру актуальних питань сучасної методики викладання англійської мови: challenges and opportunities for 21st century English language education; Content Language and Integrated Learning in higher education: challenges and perspectives in a multilingual language policy; motivators applicable to any classroom at any level, academic integrity in Ukrainian classrooms; basic elements of good academic writings and steps for writing skills development; teaching compliments in the foreign language classroom, multilingualism in Ukraine тощо.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку всім учасникам за плідну роботу!