Кві
2019

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “CURRENT TRENDS OF THE PHILOLOGICAL EDUCATION IN THE CONTEXT OF EUROPEAN INTEGRATION”

18 квітня 2019 року в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у європейський простір» на факультеті іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського відбулась дискусійна панель секції: «Методологічні аспекти викладання й вивчення іноземних мов. Актуальні проблеми крос-культурної підготовки майбутніх фахівців».

Cекцію відкрила Мироненко Тетяна Платонівна, професор та завідувач кафедри англійської мови і літератури Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Із науковими доповідями виступили: кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри англійської мови і літератури Мироненко Тетяна Платонівна та доцент кафедри англійської мови і літератури Добровольська Леся Станіславівна – «Поєднання змішаного та предметно-мовного інтегрованого навчання у професійній підготовці студентів»; кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри іноземних мов Дем’яненко Ольга Євгенівна – «Комунікативна мобільність як важлива складова професійної компетенції майбутнього педагога»; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови і літератури Баркасі Вікторія Володимирівна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови і літератури Філіпп’єва Тетяна Іванівна – «Інтегроване навчання іноземній мові і методиці її викладання в процесі підготовки майбутніх учителів іноземних мов»; викладач кафедри англійської мови і літератури Рудичик Олена Михайлівна – «Предметно-мовне інтегроване навчання».

Студенти спеціальності «Англійська мова і література» презентували результати власних наукових досліджень та поділилися досвідом професійної підготовки. Під час проведення заходу студентка 446 групи Іванченко В. виступила з доповіддю «Сприяння розвитку креативного мислення при вивченні англійської мови». Студентка 336 групи Оганесян З. поділилась результатами наукового дослідження на тему «Запровадження принципу індивідуалізації при викладанні іноземних мов через адаптивне електронне навчання».

Активну участь у роботі дискусійної панелі взяли магістри кафедри англійської мови і літератури факультету іноземної філології. Зокрема, Нестеренко Ольга, Заткальницька Каріна, Назаренко Ольга під керівництвом спеціаліста з викладання англійської мови, стипендіата Державного департаменту США (English Language Fellow Program) Luis Perea (Україна, Миколаїв) із науковим дослідженням «Multilingualism in Ukraine».

Обрана тема секції дискусійної панелі міжнародної науково-практичної конференції стала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. Секційне засідання пройшло на високому організаційному, науково-теоретичному рівні в дусі дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням студентської молоді.