Кві

Школа студенського куратора

15 квітня 2019 року для активних та зацікавлених студентів університету була проведена настановча зустріч навчання у Школі студентського кураторства на якій виступили:

– проректор із науково-педагогічної роботи Кузнецова Олена Анатоліївна,

– викладач історичного факультету Морозан Олена Олександрівна,

– консультант Центру психологічної служби університету Любінецька Ганна Леонідівна.

Школа студентського кураторства об’єднує в собі кращих людей. Людей, які можуть своїм прикладом надихати інших на розвиток, роботу над собою і особистісний ріст. Школа студентського кураторства є можливістю для кожного найбільш повно розкрити свій потенціал чудового комунікатора, організатора, цивілізованого лідера, а також підготувати себе професійно для роботи зі студентами.

По закінченню навчання у Школі студентського кураторства учасники мають можливість отримати:

– незабутні емоції;

– корисні знання та досвід;

– нових знайомих, товаришів, друзів, колег;

– «Скарбничку знань» – унікальний пакет документів, який включатиме поради, вправи, рекомендації для роботи студентського куратора з групою за різною тематикою і спрямованістю;

– сертифікат проходження курсів студентського кураторства, який надаватиме право офіційно бути студентськими кураторами груп.