Кві

Дискусійна трибуна «Пріоритети сучасної жінки: кар’єра чи сім’я?»

16 квітня 2019 року в рамках гендерного центру в обласній бібліотеці відбулася дискусійна трибуна «Пріоритети сучасної жінки: кар’єра чи сім’я?» за участю представників влади, консультанта Центру Психологічної служби Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Любінецької Ганни Леонідівни, майбутніх соціальних працівників – учнів Миколаївського вищого професійного училища № 21.

Начальник відділу по роботі із сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації З.Г. Дмитрієва відмитила той факт, що за останні роки значно збільшилася кількість жінок у владних структруах, але все ж таки відсоток чоловіків досі залишається високим.

Радниця голови Миколаївської облдержадміністрації з питань забезпечення рівності жінок і чоловіків у Миколаївській області В.М. Ярошенко наголосила, що сьогодні у жінок відкриваються нові можливості щодо побудови щасливої сім’ї та одночасного підвищення по кар’єрних сходах.