logo
Миколаївський національний
університет
іменi В.О.Сухомлинського23
Кві
2019

Церемонія нагородження переможців обласного конкурсу творчих і наукових робіт для студентсько-учнівської молоді «Мрію словом я торкнутися серця…»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  1. Валентина Відповіcти
    Дякуємо організаторам конкурсу "Мрію словом я торкнутись серця..."-департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївському національному університету імені В. О. Сухомлинського (кафедра української мови і літератури) за чудове свято- урочисту церемонію з нагоди нагородження переможців! Ви зробили для дітей та їх учителів свято! Ректор університету у своїй урочистій промові наголосив на великій роботі вчителія у розкритті обдарованості дитини. Так, згодні, робота вчителя- цілеспрямована систематична діяльність з обдарованою та талановитою учнівською молоддю!
  2. Валентина Михайлівна Крученова Відповіcти
    Учні і вчителі Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст дякують організаторам конкурсу "Мрію словом я торкнутись серця..."-департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївському національному університету імені В. О. Сухомлинського (кафедра української мови і літератури) за чудове свято! Протягом тижня у телефонному режимі з'ясовувались всі організаційні питання урочистої церемонії, і ми уже тоді відчули увагу про кожного з нас. А сьогодні!!! Сьогодні з порогу університету - культура, гостинність, шанування, піклування!!! Це було суперово!!!! У своїй промові ректор університету наголосив на копіткій роботі вичителя по формуванню особистості, виявленні та підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді! Дуже приємно було чути слова вдячності вчителю! Ми у захваті! Кафедра- молодці!!! Такий змістовний концерт!!!
  3. Валентина Михайлівна Крученова Відповіcти
    Учні і вчителі Березанського ЗЗСО І-ІІІ ст. Березанської селищної ради дякують організаторам конкурсу "Мрію словом я торкнутись серця..."департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївському національному університету імені В. О. Сухомлинського (кафедра української мови і літератури) за чудове свято! Протягом тижня у телефонному режимі з'ясовувались всі організаційні питання урочистої церемонії, і ми уже тоді відчули увагу до кожного з нас. А сьогодні!!! Сьогодні з порогу університету - культура, гостинність, шанування, піклування!!! Це було суперово!!!! У своїй промові ректор університету, Будак Валерій Дмитрович, наголосив на копіткій роботі вчителя по формуванню особистості, виявленні та підтримки обдарованої та талановитої учнівської молоді! Дуже приємно було чути слова вдячності вчителю! Ми у захваті! Кафедра- молодці!!! Такий змістовний концерт!!! Вражені!!!!

Залишити відповідь

*

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: