Кві

Конкурс творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…»

Вітаємо творчих студентів Коледжу МНУ імені В.О. Сухомлинського 115 групи спеціальності «Право» Демченко Катерину, 165 групи спеціальності «Прикладна математика» Бондаренко Анну, Моїсеєву Катерину, Стецюк Валерію, Руля Олександра, 315 групи спеціальності «Право» Гороховську Анастасію та Романову Катерину з перемогою у номінації «Креативний студентський проект» конкурсу творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…» під керівництвом викладача І категорії української мови і літератури Дідовик Олени Юріївни.

Бажаємо нашим студентам й надалі зростати інтелектуально та творчо, майстерно володіти магією українського слова!

Дякуємо кафедрі української мови і літератури за організацію та проведення конкурсу, який сприяє розкриттю творчого потенціалу молодого покоління!