Кві

Захід-реквієм «Чорнобиль. Це не повинно повторитися»

26 квітня 1986 року… Страшна дата, що розділила життя мільйонів українців на “до” і “після”. Чорною плямою стала на нашій планеті Чорнобильська катастрофа – найбільша техногенна аварія на атомній електростанції ХХ століття.

Із нагоди 33-річниці аварії на АЕС студенти факультету іноземної філології взяли участь в заході-реквіємі “Чорнобиль. Це не повинно повторитися”, що проведено на базі Миколаївського краєзнавчого музею. Друковані видання про причини та наслідки трагедії, історії про саможертовний подвиг ліквідаторів із уст тих, хто опинився на місці трагічних подій, шокуючі відеоматеріали перших днів після аварії дозволили студентам-лінгвістам поринути у страшні будні чорнобильських подій, що й досі мають непоправні наслідки для планети Земля.

Чорнобиль – мука і трагедія, подвиг тисячів людей в ім’я нас, прийдешніх поколінь! Чорнобиль – це біль та пам’ять! Ми мусимо пам’ятати…