Кві
2019

Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського – лідер серед Миколаївських закладів вищої освіти у рейтингу SciVerse Scopus

Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського – лідер серед Миколаївських закладів вищої освіти у рейтингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus.

У квітні 2019 року сайтом Освіта.ua здійснено відповідний наукометричний моніторинг закладів вищої освіти України. Станом на квітень 2019 року до бази даних Scopus включено 166 заклади вищої освіти України, серед них представлені і чотири національні виші Миколаївщини:

39 місце – Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського

54 місце – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

74 місце – Чорноморський національний університет ім. Петра Могили

115 місце – Миколаївський національний аграрний університет

Високий результат МНУ ім. В.О. Сухомлинського забезпечили колективи кафедр: фізики та математики, комп’ютерних наук та прикладної математики, комп’ютерної інженерії, біології та хімії, завдяки високим наукометричним показникам викладачів: Будак В.Д., Мольченко Л.В., Гузій С.С., Дінжос Р.В., Лисенков Е.А., Пархоменко О.Ю., Поздєєв В.О., Булгакова О.С., Зосімов В.В., Борисенко В.Д., Ющишина Г.М.

Вітаємо університет та колективи кафедр із значним науковим здобутком і бажаємо не зупинятися на досягнутому!