Тра
2019

Цикл навчальних тренінгових занять на тему: «Еліксир активності та оптимізму», «Відповідальність студенського куратора», «Моя самооцінка»

23 та 25 квітня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено цикл навчальних тренінгових занять на тему: «Еліксир активності та оптимізму», «Відповідальність студенського куратора», «Моя самооцінка».

Школи студентського кураторства для студентів групи №1,2 та 3, рекомендованих від кожного факультету університету.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та консультант Центру психологічної служби – Любінецька Ганна Леонідівна.

На занятті за допомогою цікавої дискусії, групової та індивідуальної роботи учасники мали можливість:

– зрозуміти чим повинне бути наповнене життя студентського куратора при взаємодії зі студентами;

– зрозуміти які саме обмеження і з чиєї сторони можуть впливати на взаємодію, прояв активно-оптимістичної життєвої позиції й визначили, що може при цьому виступати ресурсом;

– зрозуміти в чому особисто кожному необхідно удосконалюватись щоб досягти бажаної мети – бути ефективним студентським куратором;

– спробувати визначити конкретні способи взаємодії зі студентами для розвитку їх активного й позитивного настрою.

Дякуємо учасникам за щирість, активність та толерантну атмосферу!