Тра
2019

Перші навчальні тренінгові заняття на тему: «Студентський куратор. Мотивація та цілепокладання», «Я-лідер», «Самопрезентація та створення благосприятливої атмосфери в групі»

18-19 квітня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено одні з перших навчальних тренінгових занять на тему: «Студентський куратор. Мотивація та цілепокладання», «Я-лідер», «Самопрезентація та створення благосприятливої атмосфери в групі».

Школи студентського кураторства для студентів групи №1, №2 та №3, рекомендованих від кожного факультету університету.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та консультант Центру психологічної служби – Любінецька Ганна Леонідівна.

В процесі заняття учасники намагалися розвивати емоційну компетентність, формували вміння правильно висловлювати почуття та власні думки під час виконання завдань; формували навички самоконтролю, намагалися сприяти встановленню контакту між учасниками та налаштування на роботу в групі.

Студенти були дуже активні, створювалася позитивна та легка атмосфера.

Дякуємо учасникам заняття за активну участь, дружню атмосферу і відкритість новому!