Тра
2019

Цикл навчальних тренінгових занять з теми: «Я – лідер», «Формування гнучкості мислення та креативності в груповій роботі студкуратора», «Мотивація та цілепокладання- запорука успіху», «Еліксир оптимізму та активності майбутніх студенських кураторів»

24 та 25 квітня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено цикл навчальних тренінгових занять з теми: «Я – лідер», «Формування гнучкості мислення та креативності в груповій роботі студкуратора», «Мотивація та цілепокладання- запорука успіху», «Еліксир оптимізму та активності майбутніх студенських кураторів».

Школи студентського куратора для студентів групи №1,2 та 3, рекомендованих від кожного факультету університету.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна та консультант Центру психологічної служби – Любінецька Ганна Леонідівна.

Хто такий студентський куратор? Так, ваша відповідь вірна, це – людина-лідер, яка вміє організовувати, підтримувати, вести за собою…

Під час веселої та толерантної атмосфери при взаємодії учасники тренінгового заняття:

– за допомогою асоціативного ланцюжку з дещо незвичної сторони поглянути на поняття лідера;
– визначили якими саме якостями має володіти лідер, а які навпаки заважають;
– кожен особисто для себе визначив подальші кроки розвитку тих характеристик лідера, які бажає розвинути як студентський куратор;
– визначили для себе який стиль лідерства найбільш ефективний для діяльності і взаємодії студентського куратора зі студентами;
– та багато ін.

Дякуємо учасникам заняття за щирість, активність та злагоджену роботу!