Тра

«Репозиторій» учителів-новаторів «Інноваційні технології в сучасній школі»

22 квітня в рамках Тижня кафедри української мови і літератури відбулися майстер-класи педагогів-новаторів міста, випускників філологічного факультету нашого вишу, для студентів-українських філологів сьогодення.

Дякуємо за професійність і креатив Чеботарьовій А.М., заст.директора з навчально-виховної роботи, вчителю української мови і літератури МЗОШ І-ІІІ ступенів N57; Розмариці С.А., к.ф.н., викладачу-методисту вищої категорії Миколаївського будівельного коледжу КНУБА; Ісаєву В.О., вчителю української мови і літератури МЗОШ І-ІІІ ступенів N 56.

“Родзинкою” заходу стала зустріч із миколаївською письменницею Лілією Бондаренко-талановитою випускницею-філологинею, яка з особливим теплом згадувала свої студентські роки у стінах рідного університету.

Ідея проведення “репозиторію” належить завідувачу кафедри української мови і літератури,провідному методисту Рускуліс Л.В. Без сумніву, подібні заходи мають стати традиційними.