Тра

Акція «Серце до Серця»

5 травня 2019 року відбулася Акція «Серце до Серця».

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триватиме з 1 по 30 квітня 2019 року.

Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.

ВБФ «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні.

Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети:

Основні цілі фонду:
– розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
– привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
– виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
– покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Студенти-волонтери наліплюють логотип фонду кожному хто долучився— червоне серце та запрошували прийняти участь у психологічних майстер-класах різного спрямування при залученні Центру Психологічної служби університету та волонтерів. Дані майстер класи були направлені на формування в особистості відчуття щастя, любові та підтримки, яку вони можуть надати іншим людям і собі.