Тра

Молоді науковці

З 2 по 6 травня 2019 року в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України.  Миколаївщину представляла команда із 32-х молодих науковців , які здобули чи не найбільшу кількість перемог за останні роки.

Не оминули цю подію і викладачі МНУ імені В.О.Сухомлинського, які  приклали максимум зусиль для   підготовки талановитої молоді.

Так, під керівництвом Гузія Сергія Сергійовича, кандидата фізико-математичних наук, доцента Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського було підготовлено двох юнаків:

• учня 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи № 22 Гетманцева Олександра Олександровича, який зайняв I місце у секції «Аерофізика та космічні дослідження»;
  • у секції «Астрономія та астрофізика» спробував свої сили Приходько Артем Юрійович, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи № 22, який посів II місце.

Доторкнулася до чарівного світу літературознавства та фольклористики  у секції «Мистецтвознавство», Зарецька Олена Сергіївна, учениця 11 класу Миколаївської спеціалізованої школи № 22 та зайняла  II місце. Керівником стала Васильєва Лариса Леонідівна, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музичного мистецтва Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Без уваги не залишилася і відділення мовознавства. Талановиті дівчата зайняли III-ті місця у наступних секціях:

• «Українська мова» – Майорова Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради під керівництвом Каленюк Світлани Олександрівни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови та лінгводидактики Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського;
  • «Етнологія» – Маркова Вікторія Сергіївна, учениця 11 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради під керівництвом Хаєцького Олександра Петровича, кандидата історичних наук, доцента кафедри історіографії МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

Звичайно,  ми не могли оминути стороною технічні науки, які допомагають нам розвиватися та робити життя людства кращим.

У секції  «Технологічні процеси та перспективні технології” III місце посів Лінчаковський Станіслав, учень 11 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради, вихованець міської станції юних техніків м. Миколаєва. Його керівником – Лисенков Едуард Анатолійович, керівник секції фізики Міської станції юних техніків, кандидат фізико-математичних наук, доцент Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.