Тра

Зустріч зі студентами групи#3 зі Школи студентського тьютора

6 травня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету була проведена зустріч зі студентами групи#3 зі Школи студентського тьютора.

«Тьютор», – педагог-наставник, походить від англійського «tutor» ілатинського «tueor» термінів, що означає «спостерігаю», «піклуюся» (помічник, наставник студента).

Майбутні студенти-тьютори збиралися з метою створення проекту на тему «Моє перше вересня».

Учасники Школи студенського тьютора обговорювали тематику проведення першого вересня для студентів першокурсників, ділилися власними ідеями та обгорювали подальші дії.

Центр психологічної служби пишається нашими студентами, які небайдужі до інновацій та створенню креативних ідей.