Тра

INTERNATIONAL TESOL/TEFL CONFERENCE: TEACHING ENGLISH GLOBALLY

Активна наукова діяльність представників факультету іноземної філології вже є традиційною. Викладач кафедри іноземних мов Римма Майборода взяла участь у Міжнародній конференції TESOL / TEFL: «Викладання англійської мови в глобальному масштабі», що відбулася 3-4 травня 2019 року в м. Київ. Метою конференції стала розробка загальних принципів викладання англійської мови в різних культурних контекстах. Формат конференції надав можливість викладачам з України поділитися власними ідеями та знаннями, обмінятися практичним досвідом із провідними фахівцями з Англії, США, Грузії, Азербайджану, Філіппін. Яскраві дискусії, індивідуальна та групова робота зробили кожного учасника конференції частиною єдності TESOL.