Тра
2019

“CAPACITY BUILDING HIGHER EDUCATION IN PARTNER COUNTRIES: EXPERIENCE SHARING” (DocHub)

6-8 травня в рамках проекту Erasmus + «Structuring cooperation in doctoral research, transferable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions»/(DocHub) декан факультету іноземної філології Тетяна Мороз, доцент кафедри англійської мови та літератури Олена Щербакова, доцент кафедри політології Юлія Василевич взяли участь у семінарі «Capacity Building Higher Education in Partner Countries: experience sharing» у Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця. Учасники проекту Тетяна Мороз та Олена Щербакова презентували навчальні курси розроблені командою МНУ імені В.О. Сухомлинського для аспірантів. Формат семінару передбачав участь викладачів МНУ в обговоренні питань щодо вдосконалення навчальних курсів для здобувачів наукового ступеня PhD, відвідані спільних навчальних занятть з колегами з університетів-партнерів (Tampere University (Finland), National University of Kyiv-Mohyla Academy, Oles Honchar Dnipro National University, V.O. Sukhomlynskyi Mykolaiv National University, Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics, Lviv Polytechnic National University), які ділилися досвідом підготовки докторів філософії. Плідна співпраця та обмін досвідом сприяють ефективній реалізації завдань міжнародного проекту.