Тра

Війна та мир – вічне протистояння

19 травня 2015 року факультет іноземної філології спільно з Миколаївським обласним центром німецької культури та Центральною міською бібліотекою імені М. Л. Кропивницького провів поетичний вечір «Війна та мир – вічне протистояння», присвячений 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та з нагоди святкування дня Європи.

Програма літературної зустрічі включала знайомство з англійськими, німецькими, французькими, українськими поетами, декламацію віршів мовою оригіналу та представлення авторських перекладів. Організатори вечора та кращі студенти нагородженні грамотами та пам’ятними подарунки.

Перлиною вечора стала презентація збірника літературних перекладів з однойменною назвою: «Війна та мир – вічне протистояння», який включає біографії поетів, вірші англійською, німецькою, французькою, українською мовами та авторські переклади студентів.

Прес-центр факультету іноземної філології

вечерр