Тра

День Європи очима студентів МНУ імені В.О. Сухомлинського

17 травня 2019 року в Миколаєві відбулося масштабне святкування Дня Європи. Жителів міста та гостей чекала насичена розважальна програма, метою якої стало відображення яскравих традицій та культурних особливостей європейських країн.

Справжньою ізюминкою святкування була європейська хода «Карнавал традицій», яка розпочалася біля обласного палацу культури. В ній взяли участь студенти миколаївських ВНЗ та учні шкіл.

Креативні та ініціативні студенти МНУ імені В.О. Сухомлинського не залишилися осторонь та приймали активну участь у самому вирі подій. На «Карнавалі традицій» ними були представлені такі країни як Німеччина, Португалія та Угорщина.