Тра

Міжнародна конференція «XX TESOL–Ukraine»

Викладачі кафедри іноземних мов взяли участь у Міжнародній ювілейній конференції «TESOL–UKRAINE: NEW VISTAS OF RESEARCH AND TEACHING», яка проходила 29-30 квітня 2015 року в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Подія об’єднала викладачів англійської мови не лише з України, а й з Німеччини, Молдови, Сполучених Штатів, Ірландії тощо. Представник Регіонального офісу з вивчення англійської мови при Посольстві США в Україні Кевін Маккафі у своєму привітальному слові сказав: “We can’t ignore that this is a difficult turbulent time in Ukraine’s history. You are all part of it. English is a part of it too. English helps Ukraine keep its doors open to the rest of the world”. Це стало лейтмотивом подальшої роботи секцій впродовж двох днів.

Плідною була робота воркшопів з тем “Academic Writing Skills”, “Building Intercultural Competence”, “Classroom-based assessment”, “Learning Logs”.

Такі заходи сприяють обміну досвідом у застосуванні інноваційних методик та технік викладання англійської мови на сучасному етапі, зміцнює зв’язки викладацької спільноти, надихають на творчу викладацьку діяльність.

Прес-центр факультету іноземної філології

TESOL_foto 2