Тра
2019

Х Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Патріотичне і громадянське виховання студентської молоді: проблеми, традиції, стратегічні орієнтири»

17 травня 2019 року Х Всеукраїнська науково-практична конференція продовжила свою роботу. О 9 годині розпочалися круглі столи та диспути, у процесі яких модератори акцентували увагу на аспектах патріотичного та громадянського виховання молоді.

Вони були присвячені питанням:
✔ «Бути чи не бути поколінню патріотів в Україні?», «Роль педагога у патріотичному вихованні дітей та майбутніх педагогів»;
✔ «Виховання у сучасної молоді якостей лідера-патріота на прикладах героїчних подвигів учасників воєнних подій»;
✔ «Національно-патріотичне виховання: аргументи «за» і «проти»»;
✔ «Наша істинна національність – Людина»;
✔ «Військово-патріотичне виховання і підготовка молоді до служби в ЗСУ».

У процесі діяльності, студенти вступали в дискусії та обговорення, наводили аргументи, грали в ігри, працювали з асоціативними картами, представляли свої проекти-дослідження про героїчні вчинки учасників воєнних дій і т.д.

По завершенню конференції, учасники отримають сертифікати та будуть нагороджені грамотами за кращі доповіді.