Тра
2019

В Коледжі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського з 20.05.2019 р. по 25.05.2019 р. розпочався тиждень МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я в рамках участі в пілотному проекті Healhty Challenge 2019!!!

Психологічні навантаження стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Люди намагаються з ними боротися, не замислюючись про те, що світ не стоїть на місці і постійно змінюється, тому і стресів уникнути неможливо, з ними просто треба навчитися справлятися. Та як впоратися зі стресом і по-справжньому навчитися радіти життю?

Зовсім недавно виникло нове поняття, що втілює концепцію здорового способу життя ─ велнес (Wellness). Основою цього напряму є поєднання фізичного і ментального здоров’я, правильне харчування, здоровий спосіб життя з відмовою від шкідливих звичок і раціональні фізичні навантаження. Wellness вчить дослухатися до себе, вивчати свій внутрішній стан і піклуватися про свій організм. Він приділяє особливу увагу принципу: життя повинне бути насиченим і цікавим в атмосфері благополуччя і комфорту. Турбота про здоров’я виражається в помірності у всіх діях: якщо займатися спортом, то тільки тим видом, який по душі, а не тим, що спалює більше калорій; приймати spa-процедури, але в міру, не викликаючи зайві стреси для організму; дотримуватися помірно-обмеженого харчування, але не переводячи себе до знемоги; проводити активний відпочинок, але без сильних навантажень і перенапруг. Такий спосіб життя веде до гармонізації духу і тіла.

Отож друзі, ми завершуємо марафон здоров’я в пілотній програмі «ЗДОРОВИЙ ВИКЛИК» проведенням тижня МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я в нашому коледжі!!! Шановні студенти, викладачі та співробітники, долучайтесь до наших локацій протягом цього тижня!!! Буде пізнавально, корисно та цікаво!!! Здоровим бути КРУТО!!!

Дайджест тижня ментального здоров’я в коледжі (корпус № 11):

Дата проведення Назва заходу Час та місце проведення Спікер, відповідальний
Початок 22.04 -27.05.19 Фото-конкурс у соціальних мережах

«Я спонсор свого настрою»

(розповсюдження у мережі фото під хештегами #Mentalgiggies#HealthyChallendge

#КоледжМНУСухомлинського)

20.05.19

Відкриття тижня. Інтернет опитування молоді «Арифметика ментального здоров’я» Протягом дня

соц.мережі

Ознайомчий кінотренінг  «Ментальне здоров’я – здоров’я розуму» 11.20 – 11.45

ауд. 320

Половко А.О.

Профілактичний захід для студентів коледжу «Стоп наркотик! Обирай кольори життя» о 13.10

ауд. 320

Царенко О. О. Представники Філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області

21.05.19 Майстер – клас на тему: «Арт-терапія як спосіб релаксації та формування стресостійкості» 8.30 – 9.50

ауд. 218 (гр. 215)

13. 20 – 14.40

ауд. 218 (гр.325)

22.05.19 Квест «Лабіринтами психіки» 11.20 – 11.45

Войтовська А.М

Тренінг для викладачів коледжу на тему «Шлях до себе» 14.45-17.30

ауд. 325

Гулькова Д.С.

Войтовська А.М.

23.05.19 Мастер-клас з пісочної терапії для студентів коледжу на тему: «Робота з психосоматикою. Вплив на психіку через тіло» 10.00 – 11.00

Кабінет практичного психолога

Гаврилюк О.М.

(м. Миколаїв, вул. Пушкінська, 25)

Войтовська А.М.

Гаврилюк О. М. (практичний психолог)

24.05.19 Флешмоб «Я на позитиві!» для мешканців міста Миколаєва

Мобплейс – громадський транспорт

Мобплейс – громадський транспорт

Актив студентів спеціальності «Право»

Молодіжна ініціатива «Державний службовець на хвилі позитиву» Мобплейс – Головне територіальне управління юстиції в Миколаївській області 14.40 – 16.40

Мобплейс – Головне територіальне управління юстиції в Миколаївській області

Актив студентів спеціальності «Право»

Контрольне Інтернет опитування молоді «Арифметика ментального здоров’я» Протягом дня

соц.мережі

Войтовська А.М

Студентський актив коледжу

Куклотерапія, плетіння оберега для збереження емоційної стабільності.

11.50 – 13.10 Гінкевич О.В.

Студентський актив коледжу

Підведення підсумків тижня ментального здоров’я. 14.40-16.30 Гінкевич О.В.

Студентський актив коледжу

Тиждень МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я в рамках участі в пілотному проекті Healhty Challenge 2019:

Запрошуємо переглянути відеозвіт тижня РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я, що проходив у КОЛЕДЖІ з 13.05.2019 по 17.05.2019 року за посиланням: