Тра

До Дня науки

12 травня 2015 року на факультеті розвитку дитини відбувся круглий стіл «Підготовка студентів до практичної діяльності в ДНЗ в системі євроінтеграційних процесів», під час якого розглядалися питання формування творчої особистості дитини-дошкільника, професійно-творчого розвитку майбутніх вихователів в умовах модернізації вищої освіти, а також окреслено гуманістичний аспект педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського.

13 травня 2015 року відбулися два майстер-класа для студентів «Патріотичне виховання дітей старшого дошкільного віку на засадах народної педагогіки» та «Педагогіка добра в моєму світорозумінні», а 15 травня – майстер-клас «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку в ДНЗ».

Студентам представлено методику розвитку творчих здібностей дітей щодо ліплення, а також запропоновано взяти участь у виготовленні виробів із солоного тіста.

Прес-центр факультету розвитку дитини

IMG_0586