Тра

Вітаємо переможців!

У Національному технічному університеті “Харковський політехнічний інститут” з 22 по 26 квітня 2019 року відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізацій “Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика”.

У ній приймали участь студенти та викладачі нашої кафедри комп’ютерної інженерії механіко-математичного факультету:

КОРЧАГІНА Оксана Олександрівна, РЯБОВА Анжеліка Сергіївна, студентки групи 482 (науковий керівник – професор БОРИСЕНКО В.Д.) – посіли І місце;

– ДРУЗЬ Євгеній Іванович, студент групи 482 (науковий керівник – професор БОРИСЕНКО В.Д.) – учасник;

– ГЕЛЕНКО Юрій Васильович, студент групи 382, СОРОКА Марина Сергіївна, студентка групи 282 (науковий керівник – старший викладач КУЗЬМА К.Т.) – учасники.