Тра

Дні науки

25-26 травня 2019 року за підтримки Ради молодих учених Міністерства освіти і науки України та представників Громадської організації „Наукова унія” і проекту „Моя наука” у багатьох містах країни проходили заходи, присвячені Дню науки.

У рамках цих святкувань на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського відбувся науковий захід, у рамках якого проходили лекції, провідних науковців та обговроення важливих питень сучасної фізики. У заході приймали участь вчені Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (Роман Дінжос та Едуард Лисенков) та Інституту ядерних досліджень НАН України (Володимир Улещенко, Олександр Охріменко та Олена Бурдо). Із програмою наукової зустрічі можна ознайомитися за посиланням.