Тра

Захист проектів Школи студентського тьютора

15 травня 2019 року відбувся захист проектів Школи студентського тьютора.

На захисті були присутні учасники Школи студентського тьютора, викладачі, студенти університету та проректор з науково-педагогічної роботи Кузнецова Олена Анатоліївна.

На початку зустрічі керівник та консультант Центру психологічної служби Гулькова Д.С. та Любінецька Г.Л. представили невеличку звітну презентацію про роботу Школи студентського тьютора, основні завдання програми, фотозвіти та яскраві моменти.

На захисті були представлені 5 проектів, які були по своєму унікальні, цікаві та креативні.

Учасники Школи студентського тьютора підготували презентації, достойно виступили зі своїми проектами, відповідали на запитання студентів, викладачів та проректора з науково-педагогічної роботи.

Пишаємося нашими учасниками і вдячні за таку роботу!