Тра
2019

Вітаємо переможця обласного конкурсу робіт молодих учених Миколаївської області в номінації «Соціально-політичні науки, соціальне забезпечення»

21 травня 2019 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Радою ректорів закладів вищої освіти Миколаївської області проведено урочисте засідання з нагоди відзначення Дня науки в Україні та оголошено переможців обласного конкурсу робіт молодих учених Миколаївської області.

Любінецька Ганна Леонідівна була нагороджена як Переможець обласного конкурсу робіт молодих учених Миколаївської області в номінації «Соціально-політичні науки, соціальне забезпечення».