Тра

Тренінг для тренерів

22 травня 2019 року з волонтерами 1 курсу Центру психологічної служби університету був проведений Тренінг для тренерів.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета: Розвиток навиків, необхідно тренеру для успішного проведення занять.

Під час заняття учасники мали змогу пригадати теоретичний матеріал стосовно поняття, структури та видів тренінгових занять. Студенти також відпрацювали на практиці взаємодію з тренінговою групою, сформували практичні задачі для використання учасниками у їх тренінгових програмах.

Учасники активно приймали участь в обговоренні ситуацій, розроблених тренером заняття, ділилися власними досвідом та ідеями стосовно вирішення тієї чи іншої ситуації.

Дякую усім за участь! До нових зустрічей!