Тра

Комунікативний тренінг для студентів факультету педагогіки та психології

14, 16 та 20 травня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету був проведений комунікативний тренінг для студентів 117 групи спеціальності Психологія факультету педагогіки та психології.

Тренерами виступили волонтери Центру психологічної служби університету Грабенко Данііл, Коханевич Аліна та Шевченко Аліна, Хільченко Валерій та Гомелько Михайло.

Мета: навчити учасників навичок спілкування, закріплювати ці навички в ігровій формі; познайомити з формами спілкування; формувати культуру спілкування, сприяти об’єднанню студенського колективу.

Заняття було побудовано в такий спосіб, що кожен учасник «проживав» різні ситуації, визначав свої здібності до лідерства, підтримки,творчості, визнання заслуг іншого, вміння відстоювати свою позицію, а також розуміти і приймати іншого. Так, кожен впізнав себе як партнера по спілкуванню, відкрили в собі найрізноманітніші сторони особистості: і ті, які допомагають встановити контакт, і ті, які заважають цьому.