Тра
2019

Майстер-клас «Використання асоціативних метафоричних карт в майбутній професійній діяльності»

27 травня 2019 року для студентів 348 групи ЗФН та 148 групи спеціальності “Початкова освіта” факультету дошкільної та початкової освіти було проведено майстер-клас “Використання асоціативних метафоричних карт в майбутній професійній діяльності”.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С.

Учасники задавали багато запитань шодо особливостей, різновидів проективних карт, з якого віку можна працювати з метафоричними картами. Студенти в процесі майстер-класу були ознайомлені зі спеціифікою роботи з метафоричними картами, їх різновидами у використанні та з якими картами можна працювати дітям та їх батькам, а з якими не слід.

В процесі майстер-класу учасники отримали не лише теоретичну складову, а й на практиці використали деякі колоди метафоричних карт, створюючи спільну казку та шукали власні ресурси в індивідуальній роботі.

Дякую усім за активну участь!