Тра

Наші переможці

Весна стала справжньою порою розквіту для студентів МНУ імені В.О. Сухомлинського. Тому, останні два місяці були дуже продуктивними та відкрили нам ще більше молодих і талановитих людей.

Рябокінь Лілія, студентка 333 групи факультету фізичної культури та спорту посіла III місце на Кубку України з жіночого гандболу у м.Ужгород.

Матюшенко Олександр 26 квітня 2019 року став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та отримав диплом III ступеня.

Вітаємо студентів із перемогами та бажаємо не зупинятися на досягнутому і покоряти нові вершини.