Тра
2019

Круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: традиції, здобутки та перспективи співпраці»

27 травня відбувся круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: традиції, здобутки та перспективи співпраці».

Модераторами виступили:

БУДАК ВАЛЕРІЙ ДМИТРОВИЧ, ректор Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, д.техн.н., професор, дійсний член (академік) Національної Академії педагогічних наук України

ПАРАСКУН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, голова Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Миколаївській облдержадміністрації, голова громадської організації «Територіальна козацька громада Корабельного району міста Миколаєва»

ДІНЖОС РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ, проректор з науково-педагогічної роботи МНУ імені В.О.Сухомлинського, доктор технічних наук, доцент

Гостями круглого столу були випускники нашого університету: ГУССІДІ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, голова громадської організації «Асоціація інвалідів-ветеранів антитерористичної операції» та УЧЕНЬ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, сертифікований викладач з домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.

У роботі круглого столу взяли участь викладачі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, які проводять індивідуальні наукові дослідження у рамках загальної теми «Військово-патріотичне виховання студентської молоді в умовах освітнього простору університету» під керівництвом академіка Будака В.Д.

Під час круглого столу була презентована діяльність різних організацій Миколаївської області у рамках реалізації завдань національно-патріотичного, зокрема, військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді та запити Міністерства у справах ветеранів.

Викладачі університету представили результати своїх наукових розробок з питань військово-патріотичного виховання.

Обговорено план подальшої співпраці з питань національно-патріотичного виховання.