Тра

Конференції, майстер-класи, круглі столи – день науки святкуємо ми!

До Дня науки, на факультеті розвитку дитини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пріоритетні напрями розвитку передшкільної освіти на засадах педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в системі євроінтеграційних процесів». У конференції взяли участь викладачі різних міст України: Луцьк, Херсон. Одеса, Черкаси, Умань, Київ. Обговорювались найбільш актуальні питання для дошкільних навчальних закладів.

Викладачі та студенти факультету організували та провели круглий стіл «Підготовка студентів до практичної діяльності в ДНЗ в системі євроінтеграційних процесів», а також вихователь Південноукраїнського ДНЗ № 3 Возіян Надія Михайлівна підготувала та провела майстер-клас «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку».

Прес-центр факультету розвитку дитини

IMG_0612