Тра

Вітаємо наших переможців!

12-17 травня 2015 року в м. Запоріжжя відбувся фінал змагання вищої аматорської ліги України між жіночими командами з волейболу. До збірної команди університету ввійшли: Снаговська Анастасія, Гирич Юлія, Шепель Олена, Лагута Сніжана, Дурандіни Марія та Анастасія, Шкура Алена, Миценко Христина, Карпик Валентина, тренер команди – Казаков Дмитро.

За підсумками чемпіонату, у якому брало участь 12 команд, команда МНУ імені В. О. Сухомлинського потрапила в фінальну четвірку, де в трьох іграх поступилася господарям 0-3 та здобула дві перемоги 3-0 над командою з м Харків та 3-2 над командою з м Полтави, завоювавши таким чином бронзові медалі чемпіонату.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм перемог на нових олімпійських вершинах!

Прес-центр ННІ фізичної культури та спорту

IMG_0001