Чер

Тренінгове заняття з теми «Моя карта внутрішнього світу»

29 травня 2019 року в рамках Центру психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття з теми “Моя карта внутрішнього світу” зі студентами 148 групи спеціальності “Початкова освіта” факультету дошкільної та початкової освіти.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

На тренінгу студентки вирушили в подорож у власний внутрішній світ, який був виявлений на аркуші паперу у вигляді хитромудрих ландшафтів, які мали свої неповторні назви зі сфери емоцій та почуттів. Шлях, по якому проходив кожен учасник групи, показав які ресурси необхідно задіяти на шляху до пізнання себе та своєї мети.

Даний тренінг направлений на особистісний ріст та на рівень реалізації завдань.

В процесі тренінгу студенти створили свою карту, за допомогою якої змогли проявити свій психологічний портрет та образ своєї мети, побудувавши після цього програму її досягнення.

За допомогою проективної методики розкрили свої приховані внутрішні ресурси, завдяки яким побачили нові перспективи для пізнання себе та досягнення мрій та цілей.