Тра

Семінар “Economy for sustainable development” за підтримки Шведського Інституту

Викладачі кафедри іноземних мов Айзікова Л.В. та Шиян Т.В. 22-23 травня 2015 року взяли участь у семінарі «Економіка сталого розвитку», який відбувся у КНЕУ ім. Вадима Гетьмана за підтримки публічної агенції Шведський Інститут. У церемонії відкриття семінару прийняв участь посол Швеції Андреас фон Бекерат, який підкреслив, що пріоритетними напрямами співробітництва України та Швеції сьогодні є збереження енергоресурсів та гендерна рівність.

У роботі круглого столу брали участь викладачі та студенти з різних регіонів України. Учасники відвідали шведську компанію «Tetra Pak», яка є світовим лідером у сфері виробництва упаковки для продуктів харчування. Другий день був присвячений тренінгу “World cafe”, націленому на визначення актуальних проблем сталого розвитку та шляхів їхнього вирішення.

Прес-центр факультету іноземної філології

семінар Економіка сталого розвитку_2